Cukrářská výroba - Mopeka s téměř 20 letou tradicí

Firma MOPEKA - cukrářská výroba sídlí v Kojátkách 33 v Jihomoravském kraji. Zabývá se ruční cukrářskou výrobou cukrovinek, s uplatněním tradičních receptůr. Vyrábíme domácí linecké pečivo, kokosové kmeny více příchutí, čajové pečivo, kokosky korpusy, nebo plněné, medovníky, medové pláty na výrobu medovníků, turecké tyčinky, či výrobu speciálních bezlepkových a Dia produktů.

Naší snahou je maximální kvalita a spokojenost zákazníka.

Dále  vyrábíme dorty dle přání zákazníka,( např.svatební dorty, narozeninové dorty, dětské dorty, reprezentační nebo tématické dorty k různým typům oslav), včetně výroby minizákusků a moravských domácích koláčů.

 

Oblíbené a vyhledávané je v našem sortimentu také svatební cukroví a vánoční cukroví. Pro svatebčany vyrábíme samozřejmě také svatební koláčky. Novinkou jsou zdobené perníčky, které jsou žádané obzvláště v období vánočních svátků a velikonoční perníčky, jejichž určení je zřejmé již z názvu.

Cukrářská výroba MOPEKA

Práce provádíme dle potřeb zákazníka a po dohodě jsme schopni velmi rychle reagovat na jakýkoliv požadavek. 

 

Svatební cukroví

Jako novinku jsme připravili výrobu makronek. Makronky se hodí jako doplněk svatebního cukroví, ale jistě naleznou své místo u narozeninové oslavy nebo u vánočního stromečku. Vedle makronek si můžete v našem sortimentu můžete také vybrat zdobené mafiny.

OŘECHY NEVYKUPUJEME

Novinky

02.03.2012 19:30
Před několika dny jsme měli tu čest zúčastnit se farmářských trhů spojené s oslavou Masopustu na pražském Žižkově. S vybraným sortimentem, v němž nechyběly oblíbené Fíkovky, Kokosové kmeny i bezlepkové výrobky jsme slavili zasloužený úspěch. Mimořádně jsme k našim výrobkům zařadili tradiční...
17.08.2011 11:02
V polovině ledna ostatně jako již tradičně jsme navštívili  cukrářský veletrh SIGEP . Na tomto veletrhu jsou předváděny novinky, nové trendy , suroviny , interiéry a strojní vybavení, dalo by se říci vše pro cukráře, pekaře, zmrzlináře. Veletrh navštěvujeme pravidelně, abychom mohli vnést do...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Kontakt

Mopeka - cukrářská výroba Jarmila Němečková
Kojátky 33
685 01 Bučovice
Mobil: 731 554 162
jarmilanemeckova@mopeka.cz