Dorty

Vyrábíme dorty podle vašich přání k různým příležitostem.  

Dorty k narozeninám

Máte chuť věnovat svým blízkým netradiční pochoutku? Vymyslete si motiv, který bude originální a vystihuje koníčka či zálibu člověka, kterého chcete obdarovat. My Vám vytvoříme narozeninový dort podle Vašich představ, který jistě potěší na první pohled a napodruhé zaujme i chuťové buňky.

Nechejte se inspirovat naší fotogalerií: Dorty k narozeninám

  

 

Svatební dorty

Svatební dorty představují nezbytnou součát svateb a svatebních tradic. Nabízíme nepřeberné množství různých variant svatebních dortů, ať už decentních nebo jako dominantu svatebního stolu. S budoucími manželi jsme schopní vymyslet jedinečné výtvory, které budou ladit třeba i k barvě nevěstiných šatů, či uspokojí mlsný jazýček ženicha a svatebčanů.

Inspiraci může být naše fotogalerie: Svatební dorty

  

Dorty k výročím

Slavíte ve firmě významné výročí? Nebo máte zájem si pořádně oslavit třeba maturitní večírek? Pro různé příležitosti nabízíme výrobu dortů k výročím. S motivem loga nebo maskota firmy bude takový dort jistě reprezentativním doplňkem vaší oslavy.

Některé nápady  naší fotogalerie pomohu nalézt tu správnou cestu: Dorty k výročím.

 

Dětské dorty   

Dětské dortyCo dokáže malé děti potěšit více, než něco sladkého na slavnostním stole. Dětské dorty jsou symbolem oslavy narozenin a bez nich si děti ani nedokáží představit správnou oslavu. Vyberte jim nějaký originální dort, s motivem dinosaura, pejska nebo třeba vláčku a potěšte je ještě více. Odměnou budou rozzářené dětské oči.

Inspiraci najdete v galerii dětské dorty, ale můžete vymyslet i něco jiného.

 

Dorty ke kávě

Jistě každého jednou za čas chytne mlsná a ke kávě určitě patří i nějaká dobrůtka. Pro všechny příznivce takovéto sladké pohody nabízíme naše dorty ke kávě. Naleznete u nás jak Tyramusů, tak také velice popůlární medovík a nebo vás osloví třeba naše banánová pohádka.

Nechejte se zlákat v naší fotogalerii: Dorty ke kávě

 

 

Ořechový sen

Ořechový dort

Žhavá novinka v našem sortimentu - Ořechový sen. Jedná se o dort z hodně odlehčeného krému a částečně povidlovou náplní a povrch dortu zdobí silná vrstva vlašských ořechů s medem.


 

Kontakt

Mopeka - cukrářská výroba Jarmila Němečková
Kojátky 33
685 01 Bučovice
Mobil: 731 554 162
jarmilanemeckova@mopeka.cz